Dalszy ciąg rozgrywek – nasza drużyna 100sio.pl – za nami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej. Kończymy rundę bilansem 9-4 i zapewniamy sobie 4 lub 5 piątek miejsce. Nie ma to znaczenia, ponieważ w I rundzie play-off będziemy grać właśnie z miejscem 4 lub 5 czyli drużyną AZS FANS WETERANS. Tabela dostępna pod linkiem: II dywizja

W ostatnim spotkaniu rozgrywaliśmy wyrównane zawody z drużyną PS Pożarna ale niestety tylko przez 20 pierwszych minut. Na początku trzeciej seria 3 celnych rzutów za 3 pkt Lucjana Kasprzaka podcięła skrzydła  i przegraliśmy 61 – 86. Bez wątpienia mogliśmy powalczyć, bo było miejsce ale czasami tak jest, że przeciwnikowi wpada i za 3 wtedy kiedy nie trzeba i do tego trafia prawie 100% osobistych.  Drużynę reprezentowali czynnie: K. Jaśkiewicz 16, K. Stosio 12 (2), A. Brzeziński 10 (2), D. Matysiak 9 (1), S. Juźków 6 (2), J. Barański 4, M. Zawadzki 4, P. Janiak 0, R. Mielke 0.

Pełne statystyki dostępne pod linkiem: statystyki 100sio.pl – PS Pożarna

Kolejne spotkanie będące pierwszym spotkaniem w rundzie play-off rozegramy z drużyną AZS FANS WETERANS w marcu 2020 roku. Ta runda w walce o wejście do pierwszej czwórki rozgrywana jest w dwumeczu. Lepsza drużyna przechodzi do pierwszej czwórki i gra kolejne dwa spotkania o awans do finału, a przegrana przychodzi do miejsce 5-8 i gra kolejne dwa spotkania aby grać o miejsca 5-6.

Zdjęcia wykonał Bartosz Orłowski – Orłowski Moda.

Zapraszamy wszystkich 🙂

Udostępnij na Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu