Zapraszamy na nasz drugi konkurs na naszym blog.100sio.pl 🙂 Ponownie jesteśmy przekonani, że będzie to ciekawe wyzwanie dla wszystkich czytelników. Na swój sposób rozpoczynamy zabawę w edukację finansowo/ekonomiczną.

Do zdobycia 1 wybrana z 3 niżej zaproponowanych książek o tematyce związanej z konkursem. W tym:
“… i wtedy wspiąłem się na drzwo” – Dikr Rossmann
“mieszkania na wynajem – moja droga do wolności finansowej” – Sławek Muturi
“prawdziwa historia McDonald’s” – Ray Kroc

Aby wygrać należy:

  • w komentarzu pod postem na facebooku #100sio.pl napisać czym jest lub będzie dla Ciebie emerytura; ważne, aby zmieścić się w 300 znakach ze spacjami,
  • polubić naszą stronę na facebooku #100sio.pl,
  • polubić i udostępnić ten post na facebooku #100sio.pl,
  • pozostawić komentarz pod postem konkursowym na stronie www.blog.100sio.pl.

Konkurs startuje o 21:00 29.02.2020 (sobota), a trwa do 21:00 06.03.2020 (piątek). Wyniki ogłosimy 08.03.2020 (niedziela). Odbiór nagród do 10 dni po ogłoszeniu wyników (realizacja zamówienia).

Wyboru najciekawszej wypowiedzi, po spełnieniu wymienionych warunków dokona komisja składająca się z autorów blog.100sio.pl, nagroda zostanie wysłana pocztą lub przekazana osobiście na koszt organizatora.

Zapraszamy do udziału! ?

Udostępnij na Facebook

2 Komentarze. Leave new

  • Nie wierze w emerytury. Jako świadczenie finansowe „od państwa”. Chyba ze zorganizowane i zaplanowane samemu sobie,do czasu osiągnięcia wieku sędziwego 😉 wiec „emerytura” będzie dla mnie spełnieniem mojego planu.

    Odpowiedz
  • Rozważając aspekt finansowy, emerytura będzie dla mnie początkiem częściowej niezależności finansowej, jednym z kilku źródeł dochodu pasywnego. Poprzez uwolnienie jedynego zasobu, którego podobno nie można kupić (czas), będzie zapewne również początkiem nowych aktywności, w tym także w wymiarze finansowym, ale nie tylko.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu