13.01.2020 rok na długo zapisze się w historii naszej grupy biznesowej. Nad blogiem czy też platformą medialną / narzędziem komunikacyjnym rozmyślaliśmy od dłuższego czasu. Nie było to proste zadanie ponieważ na początku nie mieliśmy sprecyzowanego pomysłu jak cały pomysł powinien zostać zrealizowany. Zarówno wizualizacja jak i część techniczna wymagała wielu przemyśleń i dyskusji. Efekt długości czasu jaki poświęciliśmy na próbę odpowiedzenia, co chcemy zaoferować Czytelnikom naszego bloga jest naszym zdaniem dowodem na to, że pośpiech w tym przypadku nie sprawdziłby się.

    Blog planujemy aktualizować regularnie 2-3 razy w tygodniu. Ponieważ chcemy osiągnąć założony cel jako firma prowadząca profesjonalne miejsce przekazywania informacji o naszej grupie kapitałowej wiemy, że regularność wpisów jak i ich różnorodność tematyczna musi gwarantować ciekawą ofertę jak i poruszać problemy życia codziennego, a w szczególności finansów.

    Blog będzie miejscem licznych konkursów przez co planujemy zwiększyć zasięg naszego medium na platformie Facebooka, gdzie zreorganizujemy obecne posiadany funpage. Jednakże nie wszystkie konkursy będą odnosiły się do “lubię to”, mamy kilka innych pomysłów na urozmaicenie atrakcyjności przekazu.

    I w końcu blog pozwoli zapoznać się m.in. Czytelnikom z naszą ofertą – jesteśmy przekonani, że nie pasujemy do klasycznego szablonu. Jednakże podjęliśmy wyzwanie i chcemy stworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego nie tylko w skali lokalnej.

    Zatem zapraszamy do polubienia i zapisania się do newslettera. Gwarantujemy zero spamu – tylko informacje o nowych postach.

 

 

Udostępnij na Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę uzupełnić to pole
Proszę uzupełnić to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu